O MNIE I O BLOGU


 HEJ! Nazywam się Basia.

 Jestem artystką, fotograf-ką i blogerką.
Jestem szczęśliwie zakochaną żoną i niebawem zostanę mamą maleńkiego chłopca.

Od kilku lat tego bloga prowadzę prosto z Londynu, gdzie to wszystko się zaczęło. Podczas prowadzenia bloga moje życie zaczęło diametralnie się zmieniać.

Lubię: fotografować, zdrowo i smacznie jeść, podróże, ładne i przytulne wnętrza domów i kawiarni, w których popijam aromatyczne cappuccino, projekty DIY, handmade, piękne przedmioty i stawianie sobie nowych celów.


Co znajdziesz na moim blogu?
Piękne fotografie, przepyszne i łatwe do wykonania przepisy, porady o podróżowaniu, rekomendacje miejsc, w których byłam, trochę życiowych porad, jak spełniam swoje marzenia, projekty DIY, a także inne lifestylowe wpisy z dnia codziennego mojej rodziny.


Moimi czytelnikami są zarówno kobiety jak i mężczyźni w przedziale wiekowym 18-24, 25-34, 35-44, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania, lubią oglądać piękne zdjęcia lub po prostu chcą zobaczyć jak żyje się w wielkim mieście jakim jest Londyn. Pokazuję im blaski i cienie życia w tym mieście, zakamarki różnych dzielnic, plusy i minusy życia z dala od rodzinnego miasta. Jednak podstawą mojego blogowania jest ukazanie czytelnikom mojego codziennego, prostego życia, które nie zawsze jest takie łatwe jakby się wydawało.

 

 


 

2 komentarze:

Dziękuję bardzo za twój komentarz.

xoxo, Basia