wtorek, 2 września 2014

Kro[wa(rzywa)]

W Warszawie jak dobrze wiecie nie trudno o miejsce z dobrym jedzeniem. Czasem gdy się wybieramy do stolicy to układamy jedzeniową trasę po nowych miejscach. Tym razem padło na burgerownie, ale nie taka zwykła bo w 100% wegańską. KROWARZYWA. Nie byłam początkowo przekonana by się tam wybrać gdyż wegetariańskie burgery nie zawsze są smaczne. No i muszę Wam powiedzieć, że i tym razem się nie zawiedliśmy. Jak już dotarliśmy na miejsce po długim spacerze, okazało się, że trzeba będzie trochę poczekać na jedzenie. Okazało się, że Krowarzywa jest miejscem bardzo popularnym w Warszawie. Kolejka była długa. Nie dziwię się gdyż jedzenie jest tam wyśmienite. Krótkie menu wypisane wysoko na ścianie. Kilka rodzai burgerów i kilka różnych sosów. Pierwszy gryz ... i oniemialam z zachwytu. Był tak dobry, tak smaczny, tak idealny, że milion razy lepszy niż taki prawdziwy burger z mięsem.Krowarzywa Veganburger

Adres: Hoża 42
            00-516 WarszawaA tak to wszystko wygląda:

 
I mają nawet lody wegańskie...


 

2 komentarze:

 1. Wstyd się przyznać, ale jeszcze tam nie byłam :) jakoś mi nie po drodze, w tej części centrum bywam bardzo rzadko... Ale muszę się w końcu wybrać na lody, burgery zostawię sobie na później, jakoś aparat ortodontyczny + jedzenie burgerów na mieście nie idzie mi w parze :) podziwiam, jak ktoś potrafi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki wstyd? No co ty! W Warszawie jest tyle miejsc nowych pootwieranych, że nie wiem w jakim czasie można byłoby wszystkie sprawdzić.
   A tak poza tym to ja nie wiedziałam, że mieszkasz w wawie :)

   Usuń

Dziękuję bardzo za twój komentarz.

xoxo, Basia