piątek, 27 grudnia 2013

Taste of Christmas | choinka

Witajcie Kochani już po Świętach. Nie wiem jak wasze, ale moje były najpiękniejsze w życiu. Zero stresu, zero nerwów, zero wrzasków. wszystko było tak jak sobie wymarzyłam. jedzenie przygotowane było już kilka dni wcześniej, tak by w Wigilię od samego rana odpoczywać, leniuchować, relaksować się i przygotować swój strój, makijaż. 

Poniżej trochę choinkowych zdjęć i cudów, które na niej wisiały. Początkowo miało nie być choinki, bo w tak małym mieszkanku byłoby za tłoczno, lecz dzień przed świętami mąż zrobił mi niespodziankę i oto nasze najpiękniejsze świąteczne drzewko na świecie, jak z journala. Zawisły na niej domowej roboty pierniczki, suszone pomarańcze, srebrne gwiazdki, koraliki, świąteczne figurki z porcelany, małe dzwoneczki i sznur złotych perełek. A do tego dwa zestawy białych światełek i dwie nowe bombki. Czyż nie jest piękna?


2 komentarze:

  1. musiała dodatkowo pięknie pachnieć :) u mnie też na spokojnie, aż mi szkoda, że już po :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj pachniala i pachnie :) rzeczywiscie szkoda, ze jest już po wszystkim, tyle sprzatania, gotowania i bach! Szybko minely. Po prostu za dobrze nam było ;)

      Usuń

Dziękuję bardzo za twój komentarz.

xoxo, Basia