wtorek, 24 września 2013

OBIEKTYWne spojrzenie - wrzesień (12)

W poprzednim tygodniu nie robiłam dużo zdjęć. Muszę się przyznać - nie chciało mi się troszkę. Jeszcze chyba się przestawiam po powrocie z urlopu. Trochę kucharsko było w domu. Nowe, nowe-stare, lekko odświeżone potrawy


Nadziewana cukinia, o którym mowa tutaj. Kolejnym razem będę pamiętała, aby mocniej doprawić ale i tak mąż chwalił :)


Kanapkowe szaleństwo, o którym pisałam tutaj. Jedna taka kanapka zapełni nie jeden głodny brzuszek. To jest świetne, że przeżuwając posiłek powoli i bez pośpiechu najadamy się tak bardzo, jakbyśmy jedli cały ich stos. A to wszystko przez oszukanie naszego mózgu ;P

* zdjęcia mojego autorstwa

Kolejna śniadaniowa propozycja, o której jeszcze nie pisałam ale obiecuję, że jutro z rana się pojawi przepis na to deserowe cudo. Banalnie proste!


Strony:

Aż mam ochotę na szydełkowanie i robienie na drutach, choć nie umiem ale może wszystko przede mną.

Piękne zdjęcia. Na taką Ibizę to mogłabym pojechać. Jednak wakacje w ciepłych krajach to są wakacje, a nie tam urlop w Polsce :)

Od dawna znam, ale jakoś nigdy nie trafiłam na tą stronę. Uwielbiam ją szczególnie za dekoracje świąteczne.A na koniec chcę wszystkim przypomnieć o tym, że LYD jest również na facebooku. Serdecznie zapraszam wszystkim do lajkowania, bo tylko w ten sposób będziecie na bieżąco z tym co się dzieje na blogu. 
P.S. No i wiecie co? Możecie też rozsyłać linka do mnie po znajomych :) nie powiem, że nie cieszyłabym się z tego, hehe :)

2 komentarze:

Dziękuję bardzo za twój komentarz.

xoxo, Basia